Náš tým

Climbing Technology

Climbing Technology je obchodní značka firmy Aludesign SpA, která působí na trhu více než 25 let. Za tu dobu nasbírala spoustu mezinárodních zkušeností s vývojem a výrobou lezeckého vybavení. Firma se nachází mezi městy Bergamo a Lecco, v zeměpisné oblasti, vyznačující se výraznou a uznávanou horolezeckou tradicí.

Rozsáhlé know-how v kombinaci s nejnovějšími výrobními technologiemi je podmínkou pro vývoj a výrobu toho nejlepšího lezeckého vybavení. Produkty Climbing Technology najdou uplatnění v horolezectví, sportovním lezení, práci ve výškách, v technických, záchranných a rekreačních aktivitách, jako jsou via ferraty a zábavní parky. www.climbingtechnology.cz/ct.html

 

Tendon

Už třetí rok spolupracujeme s výrobcem značkových lan a příslušenství pro horolezce, záchranáře, jeskyňáře Tendon. Naše spokojenost s vybavením od Tendonu je maximální, takže jsme moc rádi, že jsme se domluvili v pokračování spolupráci i na tento rok.

 

www.mytendon.cz

 

Nanosilver a Nanotrade

Nanosilver.cz je internetový obchod společnosti NanoTrade s.r.o., která se zabývá výzkumem v oblasti nanotechnologií, a to již od roku 2004. Škála a využití těchto produktů v běžném životě je široká – od oblečení, přes prostředky na ošetření produktů, po hygienické prostředky a kosmetické produkty. Specifikem značky je uplatnění molekul stříbra v materiálech. Stříbro tak dává všem našim produktům antibakteriální vlastnosti.

www.nanosilver.cz/

Robens

Robens je součástí dánské společnosti Oase Outdoors. Máme možnost otestovat jejich stany a karimatky.

www.robens.de/

Buff Zone

Buff® je španělská značka originálních multifunkčních bezešvých šátků ve tvaru tunelu. Šátky jsou vyrobeny z polyesterového vlákna, které je předurčuje na  využití při různých sportovních aktivitách, ale i na běžné nošení.

Original Buff® se dá nosit jako: čelenka, čepice, kukla, šátek na krk, potítko, maska, pirát… . Využijí ho především : turisti, běžci, tenisti, lyžaři, snowbordisti, skialpinisti, hráči kolektivních sportů, fitnesáci a jiní. Díky jemné struktuře je mimořádně vhodný pod přilbou pro motoristy, cyklisty, horolezce a to, že rychle schne ocení i vyznavači vodních sportů. Nápadité vzory předurčují Buff® k tomu, aby jste  ho nosili i ve všední dny, jen pro radost a pohodu.

www.buffzone.cz/

ALPY spol. s.r.o. - cestovní kancelář

Cestovní kancelář ALPY – specialista na Rakousko, na severní Itálii a na Nepál. ALPY již 21 let spolupracuje se všemi turistickými destinacemi v Rakousku a 10 let se všemi oblasti v severní Itálii - zaměření na letní i zimní pobyty v Rakousku a v severní Itálii. Pobyty a další služby nabízí a zajišťuje systémem KDEKOLIV – KDYKOLIV – PRO KOHOKOLIV především pro klienty s vlastní dopravou. Posledních 6 let nabízí kompletní servis pro treky v Nepálu vč. pomoci při výškové nemoci. Nabízí i zájezdy pro aktivní seniory i programy pro děti a mládež. www.alpy.cz

Svět FitZone

Cvičení nesmí být cíl, ale forma relaxace, ke které se budete s nadšením vracet. Pouze tak to má smysl. Vyzkoušejte atmosféru Světu FitZone.

fitzoneolomouc.cz/

OLOMOUCKÁ DOPRAVNÍ

Do světa nás vysílá společnost, která je vlastně pořád na cestách. Díky její podpoře budeme i my letos hodně na cestách.

OLOMOUCKÁ DOPRAVNÍ se zabývá kombinovanou přepravou hromadných substrátů, stavebních výrobků nebo dřeva. Obsahuje nakládku, kombinaci železniční a silniční dopravy a vykládku zboží jako ucelenou službu jedné dopravní společnosti. I proto je jejím mottem známé staré heslo „přeprava z domu do domu“.

Více tady: olomouckadopravni.cz/

Sir Joseph

Materiální pomoc špičkového výrobce péřového oblečení. www.sirjoseph.cz/cz/expedicni-horolezecke-perove-obleceni-a-spaci-pytle.htm

Lidé a HORY

Mediálním partnerem je časopis lidé&Hory - celobarevný dvouměsíčník o rozsahu 80 stran, který vychází od roku 2002, je určen všem milovníkům hor a horských aktivit – oslovuje všechny sportovce, jejichž hřištěm je svět hor a skal.

Rakouský alpský svaz Alpenverein

Mým partnerem se také stal rakouský alpský svaz - Österreichischer Alpenverein (OEAV) - je dobrovolná organizace, která sdružuje všechny zájemce a milovníky hor a horské přírody i všechny aktivně i sportovně založené osobnosti i rodiny. www.alpy.cz/

Olomoucká lezecká stěna Flash Wall

Na své výstupy se připravujeme také na olomoucké lezecké stěně Flash Wall. flashwall.cz

Montura

Našim novým parťákem do hor se stala značka Montura - italský výrobce špičkového outdoorového oblečení. Oblečení vyniká svým skvělým a napaditým designem, padnoucími střihy a kvalitními materiály. Už se těšíme, jak vyrazíme v oblečení, které má ve svém logu čtyřlístek pro štěstí, do pater nejvyšších, ale i jak je budeme testovat v podmínkách českých a slovenských hor a Alp.

Montura shop: www.monturashop.cz/uvod/

Obchodní centrum Olomouc City

Obchodně společenské centrum Olomouc CITY, ve které po našem návratu proběhne výstava fotografií z expedice

https://www.mojecity.cz/

Esbit

Přední, světově uznávanéý výrobce suchého paliva(lihu). K původní výrobě lihových kapesních vařičů, přibyly termosky na jídlo a pití, vařiče na tekutý líh, sady nadobí, titanové příbory atd. Produkty Esbit prokázaly, že jsou i v extrémních povětrnostních podmínkách, spolehlivým zdrojem energie, která zabírá málo místa. A proto byl tuhý líh Esbit mnohokrát oceněn jako nejlepší pevné palivo na světě! www.jidlonacestu.cz/esbit/index.html

Adventure Menu

Samoohřevné kapsle se nám budou hodit do džungle. Prostor v lodi bude omezený a my s sebou musíme mít jídlo na 10 - 12 dní. Ne vždy budeme moct rozdělat oheň, ale budeme s sebou mít malé kapsle a budeme si moct uvařit na bezplamenném ohřevu. Tento malý chemický zázrak dostaneme od české firmy Adventure Menu.

 

 - 12Kanoe má omezený prostor a i když těch věcí do džungle zase až tolik brát nebudeme. Určitě ale s sebou musíme mít jídlo na min. 10 až 12 dní. A to už nějaký prostor zabere. Ne vždy bude možné rozdělat oheň, takže využijeme bezplamenný samoohřev. Nemusíme s sebou mít plynové bomby, ale stačí malinké...

Více zde: https://surinam8.webnode.cz/

Kanoe má omezený prostor a i když těch věcí do džungle zase až tolik brát nebudeme. Určitě ale s sebou musíme mít jídlo na min. 10 až 12 dní. A to už nějaký prostor zabere. Ne vždy bude možné rozdělat oheň, takže využijeme bezplamenný samoohřev. Nemusíme s sebou mít plynové bomby, ale stačí malinké kapsle, speciální sáček a trochu vody - a že jí kolem bude dost, netřeba zdůrazňovat :-)

Česká firma Adventure Menu nám v tomto pomůže a do džungle nás pár kousky tohoto chemického zázraku vybaví. A jakže to funguje? Přece takto:

samoohřevVíce zde: https://surinam8.webnode.cz/news/varit-budeme-na-ohni-ale-i-bez-nej/

Kanoe má omezený prostor a i když těch věcí do džungle zase až tolik brát nebudeme. Určitě ale s sebou musíme mít jídlo na min. 10 až 12 dní. A to už nějaký prostor zabere. Ne vždy bude možné rozdělat oheň, takže využijeme bezplamenný samoohřev. Nemusíme s sebou mít plynové bomby, ale stačí malinké kapsle, speciální sáček a trochu vody - a že jí kolem bude dost, netřeba zdůrazňovat :-)

Česká firma Adventure Menu nám v tomto pomůže a do džungle nás pár kousky tohoto chemického zázraku vybaví. A jakže to funguje? Přece takto:

samoohřevVíce zde: https://surinam8.webnode.cz/news/varit-budeme-na-ohni-ale-i-bez-nej/

 

Webnode.cz

Tvorba perfektních stránek opravdu pro každého.

 

Travellunch

Výborné jídlo na cesty. Výrobcem Travellunch® je německá firma SIMPERT REITER gmbh, která byla založena v roce 1928. V moderním potravinářském provozu se vyrábí biologicko-ekologická hotová jídla, mnohokrát oceněná za svoji kvalitu.
Za každým balením Travellunch® jsou mnohaleté zkušenosti z výroby milionů hotových jídel. Díky použití speciální technologie při výrobě, tyto jídla neztrácejí nic na své chuti ani nutričních hodnotách a jsou plnohodnotným jídlem, které vás na vašich cestách plně zasytí a dodají potřebnou energii. V nabídce pro vás máme přes 60 různých jídel, doplněných produkty pro každou potřebu a chuť včetně celodenních menu. www.jidlonacestu.cz/travellunch/index.html